6.10.2017 | Blog

Splnila som si malý sen: Vytvorila som „Večer Inšpiratívnych Podnikateľov“

Splnila som si malý sen: Vytvorila som „Večer Inšpiratívnych Podnikateľov“

Pred rokom o takom čase som si hovorila… „fúúúúha, na nič nemám čas, to je hrozné“. Nemala som čas vybehnúť do obchoďáku kúpiť si nové topánky, ani na kamošku a pohár vína. Veľakrát som sa pozrela na svoje nechty, ktoré neboli upravené a vlasy som nosila vždy v drdole. Poznala som iba prácu, prácu, prácu… Lebo veď povedzme si úprimne… „Bez peňazí to nejde“… (uaaaaa! Hrozná veta!)

Priatelia, ako padol 1. január 2017, dala som si niekoľko predsavzatí. Okrem iného aj tieto dve: Vždy, keď budem cítiť, že strácam šmrnc, dám si na pery červený rúž a pôjdem zhodiť aspoň polovičku dĺžky vlasov… A potom: Budem viac myslieť na seba.

Tento rok sa udialo množstvo ale mnóóóóóžstvo zásadných vecí. Jedna veľmi podstatná je, že som si splnila ďalší malý sen… vytvorila som event, ktorý som mala v hlave už veľmi dlho (budem konkrétna… asi tak 1,5 roka). Tým, že celý GentleJam od začiatku svojho bytia ťahám marketingovo cez rôzne biznis kluby, obchodné komory a pod., mala som možnosť byť súčasťou mnohých podnikateľských akcií. Áno, networking ma baví, veľmi rada spoznávam nových ľudí a cítim sa pri tom ako ryba vo vode. Ale mnohokrát som sa na daných akciách necítila „Vačica“ (jaaaaj, jasné, veď vy neviete čo/ kto je Vačica… to je môj vysokoškolský pseudonym.. ale o tom v inom blogu).

A tak som si v hlave začala skladať svoju vlastnú akciu… ktorá by bola úplne iná ako sú všetky ostatné…. A viete čo? Ja som ju vytvorila… Volá sa Večer Inšpiratívnych Podnikateľov „VIP“.

V premyslení celého konceptu a doladení množstva organizačných vecí mi (okrem môjho Mateja) pomáhali ešte traja priatelia a zároveň obchodní partneri (oficiálne ďakujem tebe Ivanka, Mirko a Elenka). Všetci (vrátane moderátorky večera), sme na fotke nižšie.

Od začiatku sme sa držali hesla „human to human“, teda ľudia ľuďom. Celú akciu sme teda poňali takým štýlom, aby sa na jednom mieste stretli podnikatelia, ktorí si môžu byť vzájomnou inšpiráciou a nenásilným spôsobom sa medzi nimi mohli vytvoriť partnerstvá.

Program akcie je domyslený do posledného detailu tak aby sme sa nehrali na nóbl podnikateľov ale aby sme všetci boli na jednej lodi… či mám dvoch zamestnancov alebo dvestopäťdesiat. Veď všetci máme radi výbornú hudbu, inšpiratívnych ľudí a fantastické jedlo a pitie… alebo sa mýlim?

Večer Inšpiratívnych Podnikateľov robievame každé tri-štyri mesiace na tom istom čarovnom mieste, vo Wellness Hotel Diplomat**** Rajecké Teplice. Prvá VIP-ka bola v tomto roku koncom mája, druhá VIP-ka koncom septembra (konkrétne pred týždňom, 28.9.2017) a tretia bude koncom januára 2018.

Vždy prídu noví ľudia a vždy je to o niečom inom… prvý krát sme spravili večer v džezovom štýle, druhýkrát v slovenskom… A viete čo? Baví ma to… robiť veci nezištne, len tak, pre radosť a dávať dokopy ľudí, ktorí si to zaslúžia… Milujem totiž ľudí, ktorí majú charizmu a svojim prístupom k podnikaniu robia život krajším.

Dosť bolo slov…nejdem vám už o „VIP- ke” písať… ak chcete, kliknite sem: http://vecerpodnikatelov.sk/2-vecer-inspirativnych-podnikatelov-2/, je tam zdokumentovaný celý večer.

Na záver dovoľte malý postreh… Od kedy som prestala myslieť na to, že peniaze sú stred vesmíru a bez nich to nejde, sa mám omnoho lepšie… Mám úsmev na tvári, kritické chvíle zvládam omnoho lepšie a cítim, že ako podnikateľka rastiem. Mám pocit, že to staré známe heslo: “KARMA JE ZDARMA” naozaj funguje 🙂

GentleJam

Darčekové balenia

Originálne produkty musia mať svoje jedinečné balenia. Preto vám ponúkame drevené luxusné krabičky vystlané prírodným lykom s originálnou podpisovou kartou.

GentleJam

Darčekové balenia

Originálne produkty musia mať svoje jedinečné balenia. Preto vám ponúkame drevené luxusné krabičky vystlané prírodným lykom s originálnou podpisovou kartou.