GentleJam v médiách

Sme radi, že si náš médiá všímajú a chcú o nás dať vedieť druhým. Prečítajte si zopár článkov o tom, kto sme, ako to robíme a aké máme vízie.

8.3.2018

Slovenka predáva dvadsaťeurové džemy: Treba na to veľkú guráž

Medvedia túžba, rozmarná malina, pompézna jahoda či pomätená slivka, to je len malá ochutnávka z netradičného portfólia Ivety Hrabovskej (30).

Čítať viac
1.12.2017

Džemy s alkoholom? Mladú Slovenku ocenili aj michelinskí šéfkuchári

Vraví, že nápad vyrábať exkluzívne džemy a omáčky s alkoholom jej spadol z neba. Mladá žilinská podnikateľka Iveta Hrabovská buduje svoju značku GentleJam, ktorej produkty ocenili aj michelinskí šéfkuchári.

Čítať viac
25.11.2017

Nikdy v živote ho nevarila, tento rok Východniarka vyhrala súťaž o najlepší džem na svete

Myslíte si, že spojiť džem a alkohol je nemožné? Slovenka Iveta Hrabovská vás presvedčí o opaku. Rodáčka z východného Slovenska sa rozhodla opustiť dobre naštartovanú kariéru v médiách, aby začala pracovať na svojom sne.

Čítať viac
4.11.2017

TOP 5 slovenských výrobkov, ktoré získali titul najlepšie na svete

Po­ra­ziť sve­to­vú kon­ku­ren­ciu a za­ra­diť sa tak medzi špič­ku, je ná­roč­ný pro­ces, ktorý zvlád­nu ab­sol­vo­vať len nie­kto­rí vý­rob­co­via. Chce to skve­lý nápad, od­hod­la­nie, no najmä tvrdú prácu a vy­trva­losť v tom, čo robia. Tých­to 5 slo­ven­ských vý­rob­cov vy­tvá­ra pro­duk­ty, ktoré majú črty do­ko­na­los­ti....

Čítať viac
6.11.2017

Toto je TOP 5 slovenských výrobkov, ktoré získali ocenenie najlepšie na svete

Slovenské výrobky patria do svetovej špičky. Pozrite si to najlepšie čo vyrábame na Slovensku.

Čítať viac
12.04.2017

ZAČÍNAJÚCA PODNIKATEĽKA 2016 – Iveta Hrabovská

V rozbehu podnikania sa nechala inšpirovať manželom, a tak vyšla na svetlo podnikateľského sveta s ideou exkluzívneho produktu, ktorý dovtedy nemal na trhu konkurenciu. Prečítajte si príbeh dámy so žiarivým úsmevom, ktorá získala prvenstvo v kategórii pre začínajúce podnikateľky.

Čítať viac
najpredávanejšie

džemy & Omáčky

ČERTOVE POKUŠENIE

Sladká čili paradajková omáčka s Cabernetom

20,50 Kúpiť
MEDVEDIA TÚŽBA

Čučoriedkový džem s portským vínom

26,50 Kúpiť
POMPÉZNA JAHODA

Jahodový džem s Moët šampanským

20,50 Kúpiť
POMÄTENÁ SLIVKA

Slivkový džem s kakaom, mätou a Diplomático rumom

20,50 Kúpiť
GentleJam

Darčekové balenia

Originálne produkty musia mať svoje jedinečné balenia. Preto vám ponúkame drevené luxusné krabičky vystlané prírodným lykom s originálnou podpisovou kartou.

GentleJam

Darčekové balenia

Originálne produkty musia mať svoje jedinečné balenia. Preto vám ponúkame drevené luxusné krabičky vystlané prírodným lykom s originálnou podpisovou kartou.